Правила зберігання сирів і умови співпраці з нами

Правила зберігання сирів:

Наша продукція – це якісні правдиві сири, які виготовляються без додавання жодних шкідливих добавок. Сир є живим продуктом, який постійно знаходиться в процесі розвитку, саме тому потрібно дотримуватись певних умов його зберігання.
Чому важливо зберігати сир правильно?
Правильне зберігання допомагає продовжити свіжість та смак сиру, а також, зберегти його корисні властивості.

Особливості зберігання окремих видів сирів:

Молоді сири – потрібно зберігати в холодильнику при температурі +4 + 8 С°, загорнутими у харчову плівку або фольгу. Можна також перекласти у посуд, який щільно закривається. Важливо пам’ятати, що молоді сири відносяться до категорії сирів, які швидко псуються. Термін зберігання таких сирів становить 5-7 днів (влітку 3-5 днів).

М’які сири з дозріванням зберігаються виключно у пергаментному папері при температурі +4 +8 С°. Оскільки таким видам сиру властивий аромат, рекомендуємо загортати щільно. Ні в якому разі не перекладайте сир з пліснявою в поліетилен. В такому разі він просто «задихнеться» та стане не придатним для споживання. Термін зберігання сирів із цвіллю умовний. При правильному зберіганні вони не псуються, а продовжують визрівати, змінюючи смакові властивості та структуру.

Тверді сири – зберігайте загорнутими в папір, адже сир це продукт, який вбирає в себе інші запахи. Якщо його залишити тільки в папері , то він почне висихати, тому рекомендуємо помістити його ще й в пакет. Варто зауважити, що нарізаний сир зберігається менше ніж суцільний шматок.

Правила і умови співпраці 

Ласкаво просимо на сайт Cheesemandry.com.

Під час перебування на нашому сайті, Ви погоджуєтесь з правилами та умовами, викладеними на цій сторінці. Ніщо в цих умовах не зашкоджує Вашим законним правам споживача.  Перш ніж зробити замовлення, пов’язані з цими умовами, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів за допомою телефону або програми “Viber" +380 (67) 509 36 20  з 9 ранку до 19:00, з понеділка по п’ятницю або напишіть лист на електронну скриньку  customer@cheesemandry.com. Правила й умови, які наведені нижче, застосовуються для всіх замовлень, розміщених за допомогою нашого сайту www.cheesemandry.com ,за допомогою телефону або програми “Viber". Будь ласка, уважно ознайомтеся з ними, перш ніж робити Ваше замовлення. 

Використання веб-сайту та Ваш обліковий запис. 

Під час оформлення замовлення на сайті реєстрація здійснюється автоматично. Ви несете відповідальність за запобігання несанкціонованого доступу та використання Вашого облікового запису. Будь ласка, не передавайте Ваші логін та пароль третім особам. Будь ласка, негайно повідомте нас, якщо Ви вважаєте, що Ваш обліковий запис використовується несанкціонованим чином або, якщо Ви вважаєте,  що Ваше ім’я користувача/ пароль став відомий комусь іншому. Будь ласка, переконайтеся, що подробиці, які Ви надаєте при реєстрації облікового запису є правильними, повними в усіх відношеннях, і актуальними до теперішнього часу. Просимо Вас повідомити про будь-які зміни цих деталей (в тому числі зміна електронної скриньки, номеру телефону або поштової адреси доставки). Ми залишаємо за собою право видаляти або редагувати вміст замовлення. При внесенні змін в замовлення забов’язуємося повідомляти користувача про зміни за допомогою електронного листування або телефонного дзвінка.

Ваші права і обов’язки:

Коли ви розміщуєте замовлення на нашому сайті або за допомогою телефону, Ви надаєте правдиві, істинні, актуальні й повні у всіх відношеннях дані про Вас (адреса доставки, ПІБ, телефон, тощо). Ми підтверджуємо отримання Вашого замовлення, відправивши Вам електронного листа, який містить деталі Вашого замовлення. Зверніть увагу, що користувач несе відповідальність за інформацію, яка вказана в електронному підтвердженні. Якщо щось неточно, будь ласка, негайно повідомте нас по електронній пошті, або зателефонувавши в наш відділ обслуговування клієнтів +38067 509 3620

Наша політика конфіденційності:

Коли Ви реєструєтеся на нашому сайті – Ви надаєте нам особисту інформацію. Отриману інформацію ми використовуємо для того, щоб обробити і доставити Вам замовлення. Реєструючи свої дані на нашому сайті, ви погоджуєтеся з тим, що ми зберігаємо й використовуємо Ваші персональні дані для надання Вам інформації про наші послуги, які можуть бути Вам цікаві. Також, хочемо запевнити Вас, що ми ніколи не розповсюджуємо, не передаємо список наших клієнтів і деталі про них третім особам. Якщо Ви хочете, щоб інформація про Вас була видалена з нашої бази – повідомте, будь ласка, нас за телефоном +380 (67) 509 36 20або напишіть нам.

Зовнішній вигляд і опис продуктів 

Ми доклали всіх зусиль, щоб показати зовнішній вигляд нашої продукції настільки точно і правдиво, наскільки це можливо і є в реальному житті. В данному випадку ми говоримо про кольори,  смакові характеристики, описи, розмір продукції тощо. Ми можемо час від часу змінювати характеристики продуктів, які відображаються на нашому сайті, без попереднього інформування користувачів.

Процедура отримання рекламацій:

Всі наші сири проходять передпродажну підготовку і огляд нашим висококваліфікованим персоналом перед відправкою кожного замовлення. Ми впевнені, що коли сир відправляється від нас до Вас він знаходиться в ідеальному стані. Якщо ви незадоволені якістю наших товарів, з будь-яких причин, будь ласка, повідомте нас негайно за телефоном +38067 509 3620 або електронною поштою customer@cheesemandry.com  Для оформлення скарги просимо Вас надати підтверджуючі фотоматеріали. Споживач має право отримати фінансову компенсацію за неякісну продукцію у повному розмірі при надані фотографічних доказів протягом доби після отримання замовлення. Скарги, рекламації або інші претензії щодо фінансових компенсацій не приймаються у наступних випадках: відсутність фотографічних доказів; отримання сиру й інших товарів через дві доби після доставки на відділення перевізника ( з вересня по квітень) або однієї доби в «літній» період (з травня до серпень)

Авторські права:

Всі авторські права, права на бази даних, товарні знаки (включаючи Сирні Мандри й www.cheesemandry.com) і всі інші права на інтелектуальну власність на даному веб-сайті, такі як тексти, графіка, логотипи, банери, зображення, кнопки, які лежать в основі вихідного коду і програмного забезпечення, є виключно власністю компанії Сирні Мандри. Будь-яке використання (включаючи копіювання, відтворення, передача і відображення вмісту даного веб-сайту) без спеціального письмового дозволу Сирні Мандри, окрім перегляду інформації або замовлення товарів, суворо заборонено.

Правила й умови замін товарів в сирних наборах:

Сирні Мандри залишають за собою право замінити будь-який елемент сирного набору на рівноправний за вартістю й смаковими характеристиками, ніж оригінал або відмінити замовлення при відсутності одного з елементів. В таких випадках ми докладемо всі зусилля, щоб проінформувати Вас про можливу заміну. Також, ми гарантуємо, що при заміні, ми зробимо все можливе, щоб зовнішній вигляд і якість сирного набору були подібні на оригінальну пропозицію.

Скасування замовлення:

Якщо ви хочете скасувати своє замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів по електронній пошті customer@cheesemandry.com або за телефоном +380 (67) 509 3620. Після підтвердження замовлення ми не маємо можливості скасувати Ваше замовлення. Лист з підтвердженням замовлення відправляється споживачу після телефонного підтвердження з відділом обслуговування клієнтів.

Доставка:

Доставка сирів «Сирні Мандри»  –  це додатковий сервіс, створений з метою задоволення  сирних потреб наших Покупців  в он-лайн режимі.  Доставка здійснюється  по м. Львову, а також по всій Україні.
Ми турбуємося, щоб Ваше замовлення було доставлено  в цілісному вигляді і не пошкодилось при транспортуванні, тому додатково враховуємо вартість пакування , яке становить 10-20 грн на одне місце. Термін виконання замовлення орієнтовно 1-2 дні.

Доставка замовлення здійснюється компанією «Нова Пошта» кожен вівторок, середу і четвер. Вартість доставки встановлюється тарифами  Нової Пошти (в залежності від ваги та  віддаленості маршруту) і оплачується отримувачем. Термін виконання замовлення залежить від наявності сирів і може коливатися в межах одного тижня, про що додатково повідомляється споживачу в телефонному режимі.