Про Сирні мандри

Наша місія – це розвиток культури виробництва й споживання фермерських, правдивих, ремісничих сирів в Україні.

Що таке сир в Україні?

Для багатьох людей – це просто продукт, яким можна задовільнити банальну потребу «їсти». Зазвичай, в холодильнику пересічного українця можна побачити «жовтий сир» промислового виробництва, який, частіше, виконує «канапкову» функцію, або «сир для піци», або інгрідієнт для салатів. Дуже рідко, коли сир є самостійною стравою, або ж ще рідше, головним інгрідієнтом в страві.

Чому так? Досліджуючи і вивчаючи культури споживання ремісничих (artisan) сирів Італії, Франції, Сполучених Штатів – по-доброму заздриш.. Коли говориш з представниками тих країн – мрієш, щоб було і в нас так, в нашій державі, з нашими людьми. Хочеться мати продукт, яким пишаєшся, який має історію, який об’єднує націю, який елементарно настільки смачний, що ти готовий його шукати, чекати і розказувати про нього іншим…

Сирні Мандри обрали для себе такий продукт – це сир. Ми віримо, що в нас в Україні можливо створити якісні правдиві сири, з неймовірними ароматами й колоритами! Сири, про які з гордістю можна було сказати – це наш сир, український! Наша гордість!

Звичайно, наш шлях не легкий. Маючи бажання виробляти й продавати правдиві сири маленькі сироварні, підприємці стикаються з низкою проблем..Перша й головна: відсутність можливості отримати якісні теоретичні знання. Зазвичай, знання набуваються закордоном. А це чималі гроші й час. Друге й не менш складне питання: це поєднати любов до своєї справи з отриманими знаннями, і спробувати власними силами побудувати невеличке виробництво, яке, якщо пощастить, враховуючи особливість нашого закондавства, пройде сертифікацію в нашій державі.

Ми віримо, що наша любов до справи подолає всі труднощі на нашому шляху.

Сирні Мандри  – правдиві ремісничі сири в Україні!

Співпраця з нами

Сирні Мандри відкриті для співпраці і завжди раді нашим потенційним партнерам, які разом з нами готові розвивати культуру споживання сирів та загалом органічних та екологічно чистих продуктів  в Україні.

Запрошуємо виробників, які мають свіжі ідеї та готові прикласти  багато зусиль  для досягнення найкращого результату. Ми готові до довготривалого  та надійного партнерства, основним результатом якого повинні стати схвальні відгуки Покупців  та їх бажання споживати  саме нашу продукцію.

Якщо Ви бажаєте приєднатись до команди  об’єднання сирів – Сирні Мандри, Ви можете написати нам info@cheesemandry.com або зателефонувати за номером +380678104119.

Наша історія

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, це означає, що Вам цікаво дізнатися про наш шлях розвитку…

Для нас «Сирні Мандри» – це не просто назва.. Це частина нашого життя.

А розпочалося все в 2012 році, коли двоє небайдужих до сиру і України людей, задалися питанням «Чи є в нашій Україні правдивий ремісничий сир? Чи є продукт, яким можна пишатися?».

Тоді, в кінці 2012 році, за спинами наших засновників був чималий досвід роботи в напрямках комерції і маркетингу у великих українських компаніях. Два офісних співробітника в минулому, молоді й натхненні, вирішили змінити щось у власному житті і у житті пересічного українця…

За спинами не було інвестиційних коштів, кредитів чи чималих фінансових збережень. Була ідея і любов до сиру.

Два основних питання, які змінили їхнє життя назавжди:

«Чи є в нашій Україні правдивий ремісничий сир? Чи є продукт, яким можна пишатися?».

Відповідь знайшли швидко: «Звичайно, є!. Це ж бринза овеча з Карпат, вурда». Бажаючи бути незалежними, вирішили пропонувати львівському споживачеві саме ці продукти. Знайшли десь далеко в Карпатах виробників, замовили, і вже через пару днів орендували півтора метра на продовольчому ринку у Львові, знайшли продавця – і почали продавати! Як виявилося – не всі оцінили пропозицію. Тоді ще не було «Сирних Мандрів», крамниць, сайтів.. Була діжка з бринзою і віра!

Минув рік.. півтора..

Використовуючи набуті в попередні роки практичні і теоретичні знання, з’явилася торгівельна марка «Сирні Мандри», і в 2014 році перша крамничка в ТЦ «Сихів», яка функціонує й дотепер, щоправда постійно оновлюється і збагачується.

Наступною нашою «дитинкою» стала крамничка на Галицькому ринку, в центрі міста:) Вона розпочала свою роботу у липні 2014 року у крихітному приміщенні. Проте, згодом, коли не всі Покупці мали можливість потрапити в середину магазину через черги, у грудні 2015 було прийнято рішення переїхати у більш комфортне і просторе приміщення. Тут ми і до сьогодні.

Згодом, у жовтні 2015 року команда Сирних Мандрів відкрила третю крамничку на Стрийському ринку, ну і звичайно, по традиції, у грудні цього ж року ми перемістились у більше приміщення:) Тут ми і до сьогодні.

А у лютому 2016 року, на ринку «Княжий»,  відкрилась наша четверта крамничка. Вона вдосконалюється з кожним днем і, поки, нікуди не планує переїжджати:)

За цей час, нам вдалося зібрати в нашому асортименті понад 50 видів сирів різних категорій, об’єднати довколо себе виробників й фермерів, і хоч трішки, ми сподіваємся, розвинути культуру споживання правдивих фермерських ремісничих сирів в Україні.

Хочу в команду "Сирні мандри"

Сирні Мандри – це молода та динамічна компанія, яка готова прийняти у свою команду людей із бажанням працювати, думати і розвиватись. Робота в компанії Сирні Мандри – це цікавий досвід!

Переваги компанії :

 • своєчасна оплата;
 • офіційне працевлаштування;
 • комфортний графік роботи;
 • оплата лікарняних/відпустки;
 • участь у тренінгах, корпоративах;
 • оплата відвідувань культурних заходів (кінотеатри, театри, вистави, концерти);
 • користування юридичними послугами компанії;
 • мандрівки Україною на сирну тематику;
 • навчання про крафтове сироваріння у світі.

Якщо розвиватися разом з Сирними Мандрами, наші співробітники зможуть мати:

 • інформаційний досвід;
 • фінансово-мотиваційний гідний пакет;
 • унікальний соціальний пакет.

Всі вигоди працівники отримують в залежності від довготривалої співпраці з нами! Тому з любов’ю запрошуємо Вас приєднатись до нашої «сирної сім’ї» і разом розвивати культуру споживання крафтових, ремісничих сирів в Україні.

Ми пропонуємо

 • Гнучкий графік роботи — тиждень через тиждень
 • З неділі — по суботу. З 08:30—19:30;
 • Офіційне працевлаштування, оплату лікарняних, відпустки згідно законодавства України;
 • Достойну та стабільну оплату праці: 357 грн в день
 • Можливість кар’єрного росту
 • Початкове навчання та стажування за рахунок компанії
 • Оплату корпоративного мобільного зв’язку, оплату проїзду
 • Знижки для співробітників, корпоративні свята
 • Дружній колектив!

Надсилайте Ваше резюме або телефонуйте: ‭+380 (67) 810 41 19‬ Мар’яна;

За умови позитивного розгляду Вашого резюме, ми запросимо Вас на зустріч.

Бажаємо успіху!

Тел: +380678104119