Наша історія

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, це означає, що Вам цікаво дізнатися про наш шлях розвитку…

Для нас «Сирні Мандри» – це не просто назва.. Це частина нашого життя. А розпочалося все в 2012 році, коли двоє небайдужих до сиру і України людей, задалися питанням «Чи є в нашій Україні правдивий ремісничий сир? Чи є продукт, яким можна пишатися?».

Тоді, в кінці 2012 році, за спинами наших засновників був чималий досвід роботи в напрямках комерції і маркетингу у великих українських компаніях. Два офісних співробітника в минулому, молоді й натхненні, вирішили змінити щось у власному житті і у житті пересічного українця…

За спинами не було інвестиційних коштів, кредитів чи чималих фінансових збережень. Була ідея і любов до сиру.

Два основних питання, які змінили їх життя назавжди:

«Чи є в нашій Україні правдивий ремісничий сир? Чи є продукт, яким можна пишатися?».

Відповідь знайшли швидко: «Звичайно, є!. Це ж бринза овеча з Карпат, вурда». Бажаючи бути незалежними, вирішили пропонувати львівському споживачеві саме ці продукти. Знайшли десь далеко в Карпатах виробників, замовили, і вже через пару днів орендували півтора метра на продовольчому ринку у Львові, знайшли продавця – і почали продавати! Як виявилося – не всі оцінили пропозицію. Тоді ще не було «Сирних Мандрів», крамниць, сайтів.. Була діжка з бринзою і віра!

Минув рік..півтора..

Використовуючи набуті в попередні роки практичні і теоретичні знання, з’явилася торгівельна марка «Сирні Мандри», і в 2014 році перша крамничка в ТЦ «Сихів», яка функціонує й дотепер, щоправда постійно оновлюється і збагачується.

Наступною нашою «дитинкою» стала крамничка на Галицькому ринку, в центрі міста:) Вона розпочала свою роботу у липні 2014 року у крихітному приміщенні. Проте, згодом, коли не всі Покупці мали можливість потрапити в середину магазину через черги, у грудні 2015 було прийнято рішення переїхати у більш комфортне і просторе приміщення. Тут ми і до сьогодні.

Згодом, у жовтні 2015 року команда Сирних Мандрів відкрила третю крамничку на Стрийському ринку, ну і звичайно, по традиції, у грудні цього ж року ми перемістились у більше приміщення:) Тут ми і до сьогодні.
А у лютому 2016 року, на ринку «Княжий»,  відкрилась наша четверта крамничка. Вона вдосконалюється з кожним днем і, поки, нікуди не планує переїжджати:)
За цей час, нам вдалося зібрати в нашому асортименті понад 50 видів сирів різних категорій, об’єднати довколо себе виробників й фермерів, і хоч трішки, ми сподіваємся, розвинути культуру споживання правдивих фермерських ремісничих сирів в Україні.

Співпраця з нами

Сирні Мандри відкриті для співпраці і завжди раді нашим потенційним партнерам, які разом з нами готові розвивати культуру споживання сирів та загалом органічних та екологічно чистих продуктів  в Україні.

Запрошуємо виробників, які мають свіжі ідеї та готові прикласти  багато зусиль  для досягнення найкращого результату. Ми готові до довготривалого  та надійного партнерства, основним результатом якого повинні стати схвальні відгуки Покупців  та їх бажання споживати  саме нашу продукцію.

Якщо Ви бажаєте приєднатись до команди  об’єднання сирів – Сирні Мандри, Ви можете написати нам info@cheesemandry.com або зателефонувати за номером +380678104119