- у Blog

Дуже часто ми отримуємо питання від наших Покупців, які умови зберігання є “комфортними” для крафтового сиру. Про терміни зберігання ми розповіли у попередній статті, а сьогодні ж розкажемо про те, як поводитися з сиром вдома, щоб він зберіг всі свої первинні смакові характеристики.

      8 головних правил зберігання сирів в холодильнику

 

1. НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ СИР В ПОЛІЕТИЛЕНОВІЙ ПЛІВЦІ
Перше, про що потрібно пам’ятати, що ремісничий сир є натуральним продуктом, і будь-які синтетичні матеріали та поліетиленові пакети/плівки негативно впливають на смак та якість сиру і лише скорочують його терміни для споживання. Це відбувається, тому що сиру потрібне повітря і можливість “дихати”, а дані матеріали лише блокують його доступ до продукту. Наслідком цього буде неприємний аромат, різкий інтенсивний смак та липка скоринка.

2. КОМПАНУЙТЕ СИРИ ПО ГРУПАМ
– Тверді сири до твердих сирів (Цуркан, Цімбор, Скит)
– Сири з поверхневою цвіллю зберігайте всі разом (Валок, Велетень, Блан)
– Сири з блакитною цвіллю зберігайте окремо від інших сирів (Синевир)

3. Запаковуйте кожен шматок сиру в пергаментний папір або папір з восковим шаром (в який ми, до речі, запаковуємо Вам кожен шматок сиру при покупці).

4. Використовуйте скляні або пластикові ємності з кришкою.

5. Зберігайте сир в холодильнику у відділенні для овочів (нижня поличка)

6. 
Зрізи твердих сирів можна легко змастити рослиною олією для запобігання появи цвіллі. Під час зберігання на зрізах сиру може з’являтись цвіль, що є “нормально” для крафтового сиру. Не варто цього лякатись:) Це свідчить про те, що сир “живий” і продовжує дозрівати. В такому випадку цвіль потрібно зрізати і далі можна продовжувати його споживати.

7. Не бажано зберігати сир поблизу морозильної камери.

8. Притримуйтесь температурного режиму 6-8 °C

Дотримуючись всіх цих простих рекомендацій Ви зможете зберегти всі корисні властивості сиру і насолоджуватись його відмінними смаковими якостями!
Keep calm and eat cheese:))

1 коментар

  1. […] В наступній статті ми розглянемо тему “Як зберігати ремісничий сир?” […]

    Відповісти

Залишити коментар

Ваш емейл не буде опубліковано

Ваш коментар*

Ім'я*

Емейл*

Вебсайт*