Наша місія

Наша місія – це розвиток культури виробництва й споживання фермерських, правдивих, ремісничих сирів в Україні.

Що таке сир в Україні?

Для багатьох людей – це просто продукт, яким можна задовільнити банальну потребу «їсти». Зазвичай, в холодильнику пересічного українця можна побачити «жовтий сир» промислового виробництва, який, частіше, виконує «канапкову» функцію, або «сир для піци», або інгрідієнт для салатів. Дуже рідко, коли сир є самостійною стравою, або ж ще рідше, головним інгрідієнтом в страві.

Чому так? Досліджуючи і вивчаючи культури споживання ремісничих (artisan) сирів Італії, Франції, Сполучених Штатів – по-доброму заздриш.. Коли говориш з представниками тих країн – мрієш, щоб було і в нас так, в нашій державі, з нашими людьми. Хочеться мати продукт, яким пишаєшся, який має історію, який об’єднує націю, який елементарно настільки смачний, що ти готовий його шукати, чекати і розказувати про нього іншим…

Сирні Мандри обрали для себе такий продукт – це сир. Ми віримо, що в нас в Україні можливо створити якісні правдиві сири, з неймовірними ароматами й колоритами! Сири, про які з гордістю можна бути сказати – це наш сир, український! Наша гордість!

Звичайно, наш шлях не легкий. Маючи бажання виробляти й продавати правдиві сири маленькі сироварні, підприємці стикаються з низкою проблем..Перша й головна: відсутність можливості отримати якісні теоретичні знання. Зазвичай, знання набуваються закордоном. А це чималі гроші й час. Друге й не менш складне питання: це поєднати любов до своєї справи з отриманими знаннями, і спробувати власними силами побудувати невеличке виробництво, яке, якщо пощастить, враховуючи особливість нашого закондавства, пройде сертифікацію в нашій державі.

Ми віримо, що наша любов до справи подолає всі труднощі на нашому шляху.

Сирні Мандри  – правдиві ремісничі сири в Україні!